Již tradičně pozval Osadní výbor Vítkov v posledním školním týdnu školní děti z ZŠ a MŠ Vítkov, aby jim zpříjemnil dopoledne plné soutěží u myslivny.
Děti si vyzkoušely řadu soutěžních disciplín, opekly si špekáčky i chléb a za své snažení si odnesly sladkou odměnu a perníkové medaile pro každého účastníka, kterou jim předal pan starosta Ing. Michael Canov.
Děkujeme všem za účast a příjemně strávený čas.
Těšíme se na setkání zase za rok!




































